Stok Kodu: 9786055903459

Boyut: 19,50×19,50

Sayfa Sayısı: 100

Çeviren: Avi Pardo

Özgün Ad: Pizzeria Kamikaze

Kategori:

Etiket: Çağdaş, Oyuncaklı Metinler, Zamanın Ruhu

50,00 ₺

Bilek Kesenler

Herkes öldürüyor sevdiğini, ama intihar aşkı öldürmüyor. Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü’nün yazarı Etgar Keret’ten, Asaf Hanuka’nın muhteşem çizimleri eşliğinde, kült bir çizgi roman: Bilek Kesenler.

Bilek Kesenler, mucizelere inanmaktan vazgeçmeyenlere, can sıkıntısından ölüp ölüp dirilenlere ve umuttan umudu kesmeyenlere dair, hınzır ve hüzünlü bir öykü anlatıyor. Aşk, yaşamda da ölümde de, hedefi damardan ve doğrudan, tam on ikiden vuruyor. Yürekteki yaralar bir türlü iyileşmiyor. İnsanlar hep tökezliyor, kırık kalpler bitişmek bilmiyor.

Goran Dukic’in yönetmenliğinde sinemaya da uyarlanan Bilek Kesenler, çağımızın yalnızlıklarını ve yanlışlıklarını, bu defa çizgi romanda ölümsüzleştiriyor.

Basında

Ümitvar Şehrinin Sakinleri

Ümitvar Şehrinin Sakinleri Ümitvar Şehrinin Sakinleri Asaf Hanuka yakın dönemin başarılı ilüstratörlerinden biri. Çalışmalarına global dünyanın önemli dergilerinde sıkça rastlayabiliyorsunuz.
Devamını Oku

Bir restoranda yemek yiyorsan ve masanın karşısında oturan adam çatalını senin değil de kendi tabağındakini yemeği yemek için kullanıyorsa şükran duy!

Etgar Keret İstanbul’a geldi, Koltukname için Aykut Ertuğrul ile söyleşti. Bize de yazıyı okumak düştü… Bir restoranda yemek yiyorsan ve
Devamını Oku

İyi ki!

sireninsesi.blogspot.com/2012/10/iyi-ki İstanbul’dan Etgar Keret geçti! 1-2 Ekim 2012.   İyi ki! ITEF kapsamında gerçekleşen Etgar Keret – Hakan Günday etkinliğine gösterdiğiniz
Devamını Oku