Yan Etkiler

 16,50


Ölümsüzlüğe, eserlerimle değil, ölmeyerek kavuşma dileğindeyim.

– Woody Allen

Çağımızın ünlü sinema ustası, unutulmaz komedyen, kült filmlerin akıllara kazınmış başrol oyuncusu ve kitapları dünyanın her yerinde büyük ilgi gören yazar Woody Allen, uzun bir aradan sonra özenli bir çeviriyle Türkiye’de okurlarıyla buluşuyor. Seksten siyasete, felsefeden gündelik hayatın absürt detaylarına uzanan bir yelpazede, zamanımızın bu önemli figürü Woody Allen, eğlenceli ve entelektüel bir klasikle, Yan etkiler’le karşınızda.

Yan etkiler, yaşayan bu büyük efsanenin en keyifli kısa metinlerini, O Henry ödüllü klasiği Kugelmass Olayı dahil olmak üzere bir araya getiriyor. 2008 Cannes Film Festivali’nde büyük ilgi gören son filmi yakında tüm dünya ile beraber ülkemizde de vizyonlara girecek olan Woody Allen, Yan etkiler’de çarpıcı ve sıradışı gözlemlerini kahkahalarla okuyacağınız denemeler ve öykülerle buluşturuyor.

Çağımızın kültür ve sanat dünyasının devi Woody Allen’ın Yan etkiler’inin üzerinizdeki etkisinden kolay kolay kurtulmak istemeyeceksiniz.

Yan etkiler, hayatla inceden inceye dalga geçenlerin, ağlanacak haline kahkahalarla gülenlerin, giderek karamsarlaşan bir dünyaya mizah merceğiyle bakmayı seçenlerin başucu kitabı.

Stokta yok

Stok kodu: 9786055903022 Kategoriler: , , Etiketler:

Künye

Boyut

13,50×19,50

Sayfa Sayısı

184

Çeviren

Sıla Okur

Özgün Ad

Side Effects

Yazar

Woody Allen

Seri

Aykırı Metinler